Dětská příměstská olympiáda 2023

Křesťanské sdružení Immanuel připravuje pro děti z Hrádku a okolí příměstský tábor – od 10. do 14. července 2023. Tábor je určen dětem ve věku 7 – 13 let (případné výjimky je třeba projednat předem – viz kontakt níže).

Program tábora:

Po 10.7. Společný výlet

Út 11.7. Hry, vyrábění, sportovní aktivity

St 12.7. Hry, vyrábění, sportovní aktivity

Čt 13.7. Společný výlet na farmu v Mýtě (setkání se zvířátky, ježdění na oslících, hry, opékání buřtů, koupání v rybníku). Doprava zajištěna.

Pá 14.7. Hry, vyrábění, sportovní aktivity, závěrečné společné vyhodnocení tábora na které budou pozváni i rodiče.

Ráno bude sraz dětí v 8 hodin na náměstí před Domem kultury, kde si je přeberou vedoucí tábora. Děti přijdou z domova již nasnídané. V průběhu dopoledne děti dostanou svačinku, kolem 12 hodiny bude zajištěn oběd (polévka, hlavní jídlo, pití) a odpoledne dostanou ovoce. Rodiče si děti můžou převzít v 16 hodin v prostorách KS Immanuel – v Domě kultury (vstup zezadu od školy).

Případná účast rodičů na programu tábora je po dohodě možná.

Kromě výletů se bude většina aktivit odehrávat v Hrádku a jeho nejbližším okolí. V případě celodenního horšího počasí bude zajištěn náhradní program pod střechou.

Děti si ráno sebou přinesou batůžek s lahvičkou s pitím (pitný režim během dne je zajištěn), kšiltovku nebo klobouček, opalovací krém, oděv dle aktuálního počasí, případně pláštěnku. První den také budeme potřebovat, aby děti přinesly kopii kartičky zdravotní pojišťovny.

Na organizaci a vedení tábora se podílejí zkušení pedagogové (učitelé ZŠ) spolu s dalšími dobrovolníky z SECAV.

Způsob přihlášení dítěte: vyplňte níže připravený elektronický formulář a stiskněte tlačítko odeslat. Každé dítě musí být přihlášeno samostatně. Následně obdržíte potvrzení o registraci dítěte, spolu s dalšími podrobnějšími pokyny. Pokud dítě má jít domů po skončení denního programu samo, je třeba zaškrtnout tuto možnost v přihlašovacím formuláři. Uzávěrka přihlášek je 5. července.

Cena tábora je 900 Kč za dítě, v případě sourozenců kteří bydlí spolu v jedné domácnosti se platí za druhé a každé další dítě 700 Kč. Platební údaje Vám budou zaslány s potvrzením o registraci dítěte emailem.

Odpovědná kontaktní osoba: Ing. Petr Červený, tel 775127020 .

Jméno a příjmení dítěte

Věk

Poznámka

Může dítě po skončení dne odejít domů samo?

Stisknutím tlačítka Odeslat beru na vědomí všechny uvedené informace a souhlasím s účastí jmenovaného dítěte na příměstském táboře pořádaném KS Immanuel ve dnech 12.- 16.8.2024

Jméno a příjmení rodiče:

Email rodiče